اخبار و رويدادها
1 خرداد 1399 18:38:48
رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان لرستان، در پيامي روز جهاني قدس را گرامي داشت
دكتر حسن پور: قدس، نمادي از آزادي و حق طلبي مسلمانان جهان در برابر استكبار است.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي لرستان،دكتر حسن پور روز قدس را روز انسجام وحدت ملي مسلمانان دانست.

وي بيان داشت: هرساله به فرمان حضرت امام خميني(ره) آخرين جمعه ماه مبارك رمضان روز قدس نامگذاري شده است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه ريزي استان ضمن يادآوري  با آرمان هاي بلند امام خميني(ره) و مردم ستم ديده و مظلوم فلسطين در اين روز عظيم، افزود: روز قدس، نمادي از آزادي خواهي و حق طلبي مسلمانان جهان در برابر استكبار است.

وي تصريح كرد: بدون ترديد تعيين روز جهاني قدس از سوي حضرت امام خميني (ره) را بايد به عنوان نقطه عطفي در رهبري حكيمانه آن پيرفرزانه در جهان اسلام و وديعه اي ارزشمند از سوي خداوند به انقلاب اسلامي و مردم مسلمان وستمديده جهان قلمداد كرد.

دكتر حسن پور تاكيد كرد: امروز بيش از هر زمان ديگري ملت‌هاي مسلمان نيازمند حفظ وحدت، همبستگي و يكپارچگي در برابر رژيم ضدبشري اسرائيل هستند و لازم است با بصيرت و درايت، از توطئه‌ها و اختلاف افكني صهيونيست‌ها كه در صدد انحراف جهان اسلام از مبارزه با اشغالگران قدس شريف و احقاق حقوق ملت مظلوم فلسطين، به سمت برادركشي و جنگ مذهبي هستند، پرهيز كنند.

اين مقام مسول اظهار داشت: امسال باتوجه به وجود بيماري كويد۱۹(كرونا) و نظر مقام معظم رهبري(مدظله العالي) راهپيمايي اين روز باشكوه و عظيم به شيوه اي مقتدرانه و حكيمانه، در حفظ سلامت مردمان ولايت‌مدار و شهيد‌پرور ايران اسلامي، بصورت تجمع نخواهد بود اما همچنان اعتراض مردم مسلمانان ايران و جهان در برابر رفتارها و ستمگري هاي اسرائيل غاصب، به قوت خود باقي است.

وي خاطر نشان كرد:  مردم شريف استان لرستان افتخار پيشگامي در دفاع از فلسطين مظلوم را دارند و بار ديگر حقانيت آرمان فلسطين را فرياد خواهند زد.

دكتر حسن پور در پايان گفت: بي‌شك تنها راه مقابله با استمرار گستاخي‌ها و اقدامات تحريك‌آميز رژيم صهيونيستي، حضور آگاهانه و لبيك دوباره به تدبير خردمندانه امام راحل(ره) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري(مدظله العالي)‌است، و شايسته است ملت بزرگ ايران، علي الخصوص مردم ولايتمدار و شهيدپرور استان لرستان، نشان دهند در دفاع از آرمان‌هاي برحق ملت مظلوم فلسطين همچنان مصمم هستند و به ياري خداوند متعال پيروزي نهايي از آنِ مظلومان و حق‌طلبان خواهد بود كه وعده الهي نزديك است، ان‌شاءالله

آرشيو اخبار
نسخه قابل چاپ
Powered by Tetis PORTAL