اخبار و رويدادها
20 مهر 1398 10:21:28
سيدحسين نورالديني: هدف اين طرح، بهنگام سازي چارچوب گاوداري‌هاي صنعتي كشور و تهيه اقلام مورد نياز حسابهاي اقتصادي برنامه‌ريزي در اين بخش مي باشد
اجراي طرح آمارگيري از گاوداري هاي صنعتي در استان

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، سيدحسين نورالديني معاون آمارو اطلاعات سازمان مديريت و برنامه ريزي استان،گفت: طرح آمارگيري از گاوداري‌هاي صنعتي استان به صورت تمام شماري همزمان با سراسر كشور و با مراجعه به بيش از 500 گاوداري صنعتي در استان، از ١٥ مهرماه لغايت ١١ آبان‌ماه سال‌جاري  اجرا مي شود.

 وي عنوان كرد: هدف از انجام اين طرح، بهنگام سازي چارچوب گاوداري‌هاي صنعتي كشور و تهيه اقلام مورد نياز حسابهاي اقتصادي جهت گردآوري آمار و اطلاعات مهم براي برنامه‌ريزي در اين بخش مي باشد.

نورالديني تصريح كرد: در اجراي اين طرح حدود 8 نفر نيرو اعم از كارشناس مسئول، مأمور آمارگيري و بازبين فعاليت مي‌كنند.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مديريت وو برنامه ريزي لرستان افزود: در اين طرح اطلاعاتي از قبيل ظرفيت، وضع و نوع فعاليت، تعداد گاو و گوساله در روز آمارگيري، مقدار و ارزش توليدات، هزينه­هاي مصرفي و همچنين تعداد شاغلان گاوداري جمع‌آوري شده و در سطح استان و كشور استخراج خواهد شد.

وي با اشاره به برگزاري سمينار آموزشي اين  طرح كه در روزهاي 13و 14 مهرماه سال ‌جاري در محل سازمان مديريت و برنامه ريزي استان برگزار شد، اظهار داشت:  اين سمينار به منظور آشنايي شركت‌كنندگان با اهداف اجراي طرح و نحوه گردآوري اطلاعات است.

معاون آمار و اطلاعات سازمان مديريت و برنامه ريزي استان در پايان از مسئولان گاوداري‌هاي صنعتي استان تقاضا كرد در صورت مراجعه ماموران آمارگيري، همكاري لازم را با آنان براي تكميل پرسشنامه  به عمل آورند
آرشيو اخبار
نسخه قابل چاپ
Powered by Tetis PORTAL